امکان حضور مجازی سهام‌داران بیمه کوثر و پخش زنده مجمع عمومی سالانه از طریق مراجعه به تارنمای شرکت به نشانی www.kins.ir فراهم شده است و همچنین سهام‌داران می‌توانند از طریق شماره تلفن 89382-021 با کارشناسان شرکت ارتباط برقرار کنند.

 به گزارش انجمن خبری آرمینا، با توجه به ابلاغیه سازمان بورس و اوراق بهادار درخصوص مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا مقرر کرده است تا اطلاع ثانوی برگزاری مجامع عمومی شرکت‌ها فقط در صورتی که با حضور حداکثر ۱۵ نفر شخص حقیقی یا حقوقی برگزار شود، امکان‌پذیر است.

بر اساس این گزارش، این جلسه راس ساعت ۱۰صبح آخرین سه‌شنبه تیرماه‌ در محل هتل بزرگ ارم به نشانی تهران، اتوبان شهید حقانی، تقاطع شهید همت، سالن سپهر برگزار خواهد شد.

 استماع گزارش هیات‌مدیره شرکت و گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی درخصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹، بررسی و تصویب صورت‌های مالی سال منتهی به  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ و تصمیم‌گیری در مورد تقسیم سود سهام، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی اصلی و علی‌البدل برای سال مالی ۱۳۹۹، انتخاب دو روزنامه کثیر‌الانتشار برای نشر آگهی‌های شرکت، تعیین حق حضور در جلسه‌های هیات‌مدیره برای اعضای غیرموظف و تصویب پاداش اعضای هیات‌مدیره، انتخاب اکچوئر رسمی اصلی و علی‌البدل و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی باشد در دستور کار این جلسه قرار دارد.

امکان حضور مجازی سهام‌داران بیمه کوثر و پخش زنده مجمع عمومی سالانه از طریق مراجعه به تارنمای شرکت به نشانی www.kins.ir فراهم شده است و همچنین سهام‌داران می‌توانند از طریق شماره تلفن ۸۹۳۸۲-۰۲۱ با کارشناسان شرکت ارتباط برقرار کنند.

  • منبع خبر : بیمه کوثر